akryl na plátně, poškozeno | 95 × 95 cm | sign. vzadu Miloš Urbásek 1970
Miloš Urbásek, Monografie, Tatran, 2000 (na str. 130-133 reprodukované varianty obrazu)
24. Art Cologne, Internationaler Kunstmarkt, Köln, 1990
PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.
VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 300 000 – 400 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 410 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019