x
Nohy J. M.
102

Petr Veselý (1953)

Nohy J. M., 2016

olej na sololitu | 150 × 115 cm | sign. vzadu Petr Veselý 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 120 000 – 150 000 Kč