x
058

Stanislav Zippe (1943)

Bez názvu, 1990

akryl na plátně, poškozeno | 140 × 140 cm | sign. vzadu Zippe 90

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 100 000 – 150 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 150 000 Kč