Kontinenty
013

Jan Kubíček (1927 – 2013)

Kontinenty, 1963

olej na plátně | 40 × 60 cm | sign. vzadu Jan Kubíček 1963 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 120 000 – 150 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 95 000 Kč