Žena v červeném
016

Kamil Lhoták (1912 – 1990)

Žena v červeném, 1968

litografie | 57 × 32 cm | sign. Kamil Lhoták 1968, 14/20 | rámováno

Kamil Lhoták, Grafické dílo, str. 301, Libor Štefek, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 – 30 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 34 000 Kč