Hlava
017

Zbyšek Sion (1938)

Hlava, 1971

kombinovaná technika na papíře a desce | 65 × 45,5 cm | sign. Z. Sion 71 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 220 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 350 000 – 450 000 Kč