Kompozice
018

Josef Šíma (1891 – 1971)

Kompozice, 1969

tuš na papíře | 55,5 × 38 cm | sign. J. Šíma 69 | rámováno

Pravost díla potvrzena Karlem Srpem.

VYVOLÁVACÍ CENA: 390 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 450 000 – 600 000 Kč