Obraz
019

Miloš Urbásek (1932 – 1988)

Obraz, 1970

akryl na plátně, poškozeno | 95 × 95 cm | sign. vzadu Miloš Urbásek 1970

Miloš Urbásek, Monografie, Tatran, 2000 (na str. 130-133 reprodukované varianty obrazu)

24. Art Cologne, Internationaler Kunstmarkt, Köln, 1990

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 300 000 – 400 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 410 000 Kč