Letní krajina
027

Aleš Lamr (1943)

Letní krajina, 1978

olej na plátně | 77,5 × 92 cm | sign. A. Lamr 78 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 92 000 Kč