Don Quijote v horách
028

Karel Souček (1915 – 1982)

Don Quijote v horách, 1978

olej na plátně | 99,5 × 110,5 cm | sign. K. Souček 78 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 100 000 – 120 000 Kč