Nature Paysage
038

Rudolf Němec (1936 – 2015)

Nature Paysage, 1984

monotyp | 49,5 × 36,5 cm | sign. Rudolf Němec 84 | rámováno

PROVENIENCE
Soukromá sbírka Německo. Zakoupeno v ateliéru autora v druhé polovině 80. let.

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 15 000 – 20 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč