Ležící dívka
056

Miloslav Chlupáč (1920 – 2008)

Ležící dívka, nedatováno

bronz | 23 × 45 × 12 cm

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z pozůstalosti autora.

Opatřeno certifikátem pravosti uměleckého díla.

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 120 000 – 150 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 100 000 Kč