Pronikání
064

Milan Grygar (1926)

Pronikání, 1991 – 1995

akryl na plátně, mírně poškozeno | 40 × 45 cm | sign. vzadu Milan Grygar 1991 – 95

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 260 000 Kč