Akce s kruhy a půlkruhy II.
076

Jan Kubíček (1927 – 2013)

Akce s kruhy a půlkruhy II., 1994

akryl na plátně, mírně poškozeno | 120 × 120 cm | sign. vzadu Jan Kubíček 1994

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

Jan Kubíček - Systémy a série, České muzeum výtvarných umění, Praha, 1995

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 450 000 – 600 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 680 000 Kč