Kaluž
081

Jaroslav Róna (1957)

Kaluž, 2000

olej na plátně | 55 × 65 cm | sign. Róna 00 III. | rámováno

Jaroslav Róna, str. 154, Gallery, Praha, 2010

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč