Příbytek
082

Tomáš Císařovský (1962)

Příbytek, 2004

olej na plátně | 65 × 96 cm | sign. vzadu T. Císařovský 04

VYVOLÁVACÍ CENA: 76 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 – 100 000 Kč