Dívka s jablkem
088

Miloš Englberth (1974)

Dívka s jablkem, 2007

olej na desce | 168 × 123 cm | sign. Englberth 2007 | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 – 80 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč