Hlava I.
092

Jan Merta (1952)

Hlava I., 2011

akryl na papíře | 57,5 × 40,1 cm | sign. Jan Merta 2011 | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 – 50 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 54 000 Kč