Palety
095

Petr Písařík (1968)

Palety, 2012

kombinovaná technika na plátně | 100 × 150 cm | sign. vzadu Pisi 12

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 – 90 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč