Hugo
097

Jiří Černický (1966)

Hugo, 2013

akryl na plátně | 130 × 200 cm | sign. vzadu J. Černický

Revue Art 3/2016, str. 66, Prague Auctions, Praha, 2016

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 250 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 250 000 – 300 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 250 000 Kč