Sv. Vít
101

Jakub Špaňhel (1976)

Sv. Vít, 2015

olej na plátně | 150 × 110 cm | sign. vzadu Špaňhel 2015 | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 110 000 Kč