SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin
úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014
olej na plátně | 46 x 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
olej na plátně | 76 x 65,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
232olej na plátně | 60 x 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
perforovaný plech | 54 x 77 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 220 000 Kč
234olej na sololitu, mírně poškozeno | 50 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 51 000 Kč
olej na sololitu | 120 x 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 190 000 Kč
akryl na desce | 60 x 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
PRODÁNO ZA: 90 000 Kč
kombinovaná technika na desce | 87 x 102,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 000 Kč
akryl na linoleu a desce | 90 x 83 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
tempera na plátně | 65 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
PRODÁNO ZA: 40 000 Kč
olej na plátně | 71 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
PRODÁNO ZA: 45 000 Kč
akryl na plátně | 116 x 95 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
akryl na papíře | 67,5 x 44,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 62 000 Kč
olej na plátně | 100 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 80 000 Kč
olej na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
olej na plátně | 90 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 46 000 Kč
olej na plátně | 140 x 125 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 80 000 Kč
olej na plátně | 145 x 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
olej na plátně | 70 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč
249glazovaná keramika | v. 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
250olej na plátně | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
olej na plátně | 144 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 290 000 Kč
252olej na plátně, koláž | 100 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč
olej na plátně | 100 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč
akryl na plátně | 120 x 185 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
255olej na plátně | 120 x 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 140 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
akryl na plátně | 100 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
akryl na plátně | 55 x 55 x 8,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
259litý epoxid na desce | 103 x 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč