Člověk a kůň
012

Josef Jíra (1929 – 2005)

Člověk a kůň, 1988

litografie | 25 × 30 cm |
sign. J. Jíra 88, 34/40

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč

neděle 19. března 2017

úterý 14. března - sobota 18. března 2017