Vířivec
181

Petr Nikl (
1960)

Vířivec, 2005

litografie | 50 × 34,9 cm | sign. Petr Nikl 2005, A. T.

Petr Nikl, Grafika, str. 52, Galerie Art, Chrudim, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč

neděle 19. března 2017

úterý 14. března - sobota 18. března 2017