Vesnice
298

Jaroslav Klápště (1923 – 1999)

Vesnice, nedatováno

olej na desce | 26,5 × 35 cm |
sign. Klápště | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
PRODÁNO ZA: 25 000 Kč

neděle 19. března 2017

úterý 14. března - sobota 18. března 2017