Bílá poloha X.
352

Libor Fára (1925 – 1988)

Bílá poloha X., 1979

kombinovaná technika na papíře | 86 × 62 cm | sign. Fára 79 | rámováno

Revue Art 1/2017, str. 70, Prague Auctions, Praha, 2017

Bílá poloha, Činoherní klub, Praha, 1980; Libor Fára, Galerie Zámek, Příbram, 1992; Libor Fára, Tečka, čára…, Jízdárna Pražského hradu, Praha, 1999; Libor Fára, Držíme pozice, Galerie Smečky, Praha, 2006

VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč

neděle 19. března 2017

úterý 14. března - sobota 18. března 2017