Geometrická kompozice
373

Jiří Kolář (1914 – 2002)

Geometrická kompozice, 70. – 80. léta

koláž na kartonu | 43,7 × 38,7 cm | sign. J. K. | rámováno

Revue Art 1/2017, str. 72, Prague Auctions, Praha, 2017

PROVENIENCE
Dílo pochází ze sbírky významného českého skláře, blízkého přítele Jiřího Koláře.

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 58 000 Kč

neděle 19. března 2017

úterý 14. března - sobota 18. března 2017