neděle 19. března 2017
úterý 14. března - sobota 18. března 2017
tuš na papíře | cca 30 × 23 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
108tuš na papíře | 28,6 × 24,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
109akvarel, kvaš a tuš na papíře, mírně poškozeno | 38 × 48,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře, mírně poškozeno | 24 × 32,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
kvaš a pastel na papíře, mírně poškozeno | 50,3 × 62 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
pastel, kvaš a tuš na papíře | 27 × 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 27,3 × 23,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
kvaš a tuš na papíře | 31,4 × 19,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
115pastel, tuš a tužka na papíře, mírně poškozeno | 62 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč