neděle 19. března 2017
úterý 14. března - sobota 18. března 2017
lept | 51 × 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč
lept | různé formáty
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 700 Kč
lept | různé formáty
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč
akvarel a tuš na papíře | 21 × 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
olej na desce | 26,5 × 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
PRODÁNO ZA: 25 000 Kč
olej na malířské lepence | 13 × 19,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
PRODÁNO ZA: 6 250 Kč