Dívka
375

Miloslav Chlupáč (1920–2008)

Dívka, nedatováno

fix na papíře | 45 × 33 cm | sign. Chlupáč M.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč

neděle 11. června 2017

úterý 6. června - sobota 10. června 2017