Růže II., plastika
443

Jan Černý (1907–1978)

Růže II., plastika, 70. léta

sklo akvamarínové tavené, broušené a leštěné | v. 25,5 cm | sign. prof. Jan Černý, exportní značka Art Czechoslovakia, model č. 150-108, Výrobní družstvo Maják, Jablonec nad Nisou

Art Czechoslovakia–Professor Černý´s Sculptures, nestránkováno, exportní katalog, Glassexport, Liberec, nedatováno; Glass Review 32/1977, č. 2, str. 19-23, obr. 5, Rapid, Praha, 1977

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 500 Kč

neděle 11. června 2017

úterý 6. června - sobota 10. června 2017