Vesnický hřbitov
575

Vlastimil Beneš (1919–1981)

Vesnický hřbitov, 1968

olej na sololitu | 52 × 93 cm | sign. Beneš 68 | rámováno

Revue Art 2/2017, str. 78, Prague Auctions, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč

neděle 11. června 2017

úterý 6. června - sobota 10. června 2017