SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 11. června 2017
úterý 6. června - sobota 10. června 2017
porcelán ručně malovaný na glazuře | v. 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
429glazovaný porcelán | ø 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
455sklo modré a čiré, hutně tvarované | v. 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
sklo olivově zelené čeřené (pulegoso), hutně tvarované | v. 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
500sklo čiré čeřené (pulegoso), hutně tvarované | v. 17 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
511sklo čiré podjímané bílým opálem s modrou linkou, hutně tvarované | d. 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč