Pivař
381

Jiří Načeradský (1939–2014)

Pivař, 2004

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 20,3 × 30 cm | sign. Načeradský 2004

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč

neděle 11. června 2017

úterý 6. června - sobota 10. června 2017