PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 11. června 2017
úterý 6. června - sobota 10. června 2017
olej na lepence | 25 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
520olej na plátně | 50 × 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
522olej na plátně | 54 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
olej na desce | 31 × 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
526olej na plátně | 75 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 75 000 Kč
olej na desce | 65,4 × 59,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
olej na desce | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 43 000 Kč
enkaustika na desce | 35 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
531koláž na desce | 43 × 56 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na plátně | 54 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
akryl na plátně | 50 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
535olej na plátně | 59,5 × 50,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
olej na plátně | 30 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
537olej na plátně | 54 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
olej na plátně | 93 × 72 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
akryl na plátně | 74 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
541grafit na papíře a desce, poškozeno | 81 × 60,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 100 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 59 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 59 000 Kč
akryl na plátně | 40 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
545tužka a papír pálený bengálským ohněm na desce | 39 × 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
PRODÁNO ZA: 2 500 Kč
kombinovaná technika na linoleu a desce | 25,5 × 27,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na sololitu | 119 × 67 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 42 000 Kč
548olej a tuš na plátně | 59,5 × 39,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 42 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 42 000 Kč
olej na sololitu | 134,5 × 89,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
olej na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 58 000 Kč
551akryl na lepence | 65 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej na plátně | 70 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
olej na plátně | 78 × 64,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
akryl na plátně | 90 × 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
557olej na plátně | 62 × 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
granit | v. 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč
akryl a olej na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 37 000 Kč
560olej na plátně | 105 × 95 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
akryl na plátně | 120 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 48 000 Kč
562akryl na plátně | 140 × 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
563kombinovaná technika na plátně | 90 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
akryl a koláž na plátně | 120 × 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 37 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč
akryl na plátně | 100 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 24 000 Kč
olej na plátně | 40 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na plátně | 45 × 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
akryl na plátně | 50 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 34 000 Kč
572olej na plátně | 45 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč