neděle 11. června 2017
úterý 6. června - sobota 10. června 2017
olej na sololitu | 52 × 93 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč
olej na plátně | 61 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 120 000 Kč
olej na sololitu | 40 × 49 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 82 000 Kč
akvarel, tuš a tužka na papíře | 29,5 × 43,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč
olej na plátně a sololitu | 54 × 67,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 150 000 Kč
olej na plátně a desce | 30,5 × 61,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč