Postavy
036

Jitka Válová (1922 – 2011)

Postavy, 2009

litografie | 48 × 32,3 cm | sign. J. Válová 09, 95/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 600 Kč

neděle 1. října 2017

úterý 26. září - sobota 30. září 2017