Žebrový pád
369

Pavla Malinová (1985)

Žebrový pád, 2014

olej na plátně | 130 × 100 cm | sign. vzadu Malinová 2014

Urban Pangea People, Karlin Studios, Praha, 2014; Jen obloukem pokřivenou pohádku napravíš, Nová galerie, Praha, 2015; Úd vé hlavy, Galerie Sýpka,Valašské Meziříčí, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 56 000 Kč

neděle 1. října 2017

úterý 26. září - sobota 30. září 2017