neděle 1. října 2017
úterý 26. září - sobota 30. září 2017
olej a email na papíře | 99,5 × 69,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
olej na plátně | 45 × 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
413olej, akryl a email na sololitu | 84,5 × 114,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 72 000 Kč