neděle 1. října 2017
úterý 26. září - sobota 30. září 2017
akvarel, pastel a tužka na papíře | 44 × 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
059pastel, uhel a tužka na papíře | 44 × 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
060akvarel, pastel a tužka na papíře | 45 × 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč
pastel a olejové křídy na papíře | 74 × 59 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
062akvarel, tuš a tužka na papíře | 15 × 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
385olej na plátně | 60 × 74 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč