neděle 1. října 2017
úterý 26. září - sobota 30. září 2017
akvarel a tuš na papíře | 21 × 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
130kombinovaná technika na desce | 32 × 16,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
131akvarel, tuš a tužka na papíře | 40 × 27,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 × 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
133akryl na plátně a desce | 16,5 × 15,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
134akryl na sololitu | 22,5 × 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
olej na sololitu | 30 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč
akryl na desce | 16,4 × 31,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
akryl a provázek na plátně | 65 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč
akryl a provázek na plátně | 80 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 32 000 Kč
olej na plátně | 60 × 85 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
akryl na plátně a desce | 60 × 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč