Hommage á Picasso
331

Jiří Kolář (1914 – 2002)

Hommage á Picasso, 1972

offset | 35 × 63 cm | sign. J. Kolář 72, XXI/XXX | rámováno

VYDAVATEL
Edition Propyläen Verlag, Berlín, Německo, 1972

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč

neděle 10. prosince 2017
od 15.30 hodin

úterý 5. prosince - sobota 9. prosince 2017