Setkání
351

Jan Koblasa (1932 – 2017)

Setkání, 1971

kvaš a tuš na papíře | 70 × 100 cm | sign. JK 71 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 15 000 Kč

neděle 10. prosince 2017
od 15.30 hodin

úterý 5. prosince - sobota 9. prosince 2017