Váza VIII.
400

Petr Stehlík (1976)

Váza VIII., 2010

sklo čiré přejímané bílým a modrým opálem, broušené | v. 41 cm | sign. Stehlík 2010, monogr. PS VIII, unikát, autorská práce, ateliér autora v Novém Boru

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč

neděle 10. prosince 2017
od 15.30 hodin

úterý 5. prosince - sobota 9. prosince 2017