SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 10. prosince 2017
od 15.30 hodin
úterý 5. prosince - sobota 9. prosince 2017
litografie | 28 × 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
302litografie | 24 × 17 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
litografie | 28 × 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
lept | 11,4 × 6,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
PRODÁNO ZA: 1 500 Kč
lept | 13,7 × 26 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
litografie | 22 × 30,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
litografie | 22 × 28,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
308litografie | 30 × 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
litografie | 21,5 × 33,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
tisk z perforovaného plechu | 44 × 37 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
lept | 60 × 47,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
lept | 71 × 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 26 000 Kč
tisk z perforovaného plechu | 30 × 26,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
lept | 49 × 31,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč
suchá jehla | 18,7 × 9,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
lept | 30 × 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 300 Kč
317zlacený reliéfní tisk | 28,5 × 16,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
litografie | 29,1 × 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč
zlacený reliéfní tisk | 29,5 × 16 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 800 Kč
lept, kolorováno | 20,5 × 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
lept | 21 × 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
lept | 19,5 × 15,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
323lept, kolorováno | 12 × 9,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč
lept, kolorováno, 2 ks | 11,9 × 9,1 cm, 11,8 × 7,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
serigrafie | 54 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
suchá jehla, lept, 14 ks | 36 × 19,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
327mezzotinta | 56 × 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
litografie | 32 × 23 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
PRODÁNO ZA: 1 250 Kč
linoryt | 21 × 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
litografie | 39,5 × 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
offset | 35 × 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
332zlacený reliéfní tisk | 34 × 34,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
lept | 42,3 × 47 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
zlacený reliéfní tisk | 34 × 34,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 300 Kč
tisk z perforovaného plechu | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
litografie | 38 × 48,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč