neděle 10. prosince 2017
od 15.30 hodin
úterý 5. prosince - sobota 9. prosince 2017
olej na plátně | 110 × 85 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
403lakované dřevo | v. 64 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
404olej na plátně | 66 × 53 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
olej na kartonu | 47,5 × 34,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
406bronz | v. 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 57 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč
olej na kartonu | 28 × 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
olej na plátně | 65 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
PRODÁNO ZA: 23 750 Kč
olej na plátně | 80 × 115 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
410olej na plátně a kartonu | 27 × 34 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
olej na lepence | 26 × 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
412olej na desce | 16 × 26 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč
olej na kartonu | 100 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 37 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 500 Kč
olej na plátně | 97 × 79 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč
olej na plátně | 90 × 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
olej na sololitu | 50,5 × 37 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 33 000 Kč
olej na plátně | 98 × 145 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
418olej na plátně | 60 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
PRODÁNO ZA: 13 000 Kč
olej na plátně | 50 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
olej na plátně | 80 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
421akryl na plátně | 75 × 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
422papír, asambláž | 54 × 62,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 250 Kč
olej na plátně | 60 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
424olej na sololitu | 56 × 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
akryl na lepence | 70 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
akryl, akvarel a pastel na kartonu | 41 × 52 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
427olej na plátně | 60 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
428kombinovaná technika na plátně | 40 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
akryl na plátně | 30 × 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
430olej na plátně, mírně poškozeno | 140 × 140 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
431olej na plátně | 75 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
olej na desce | 121 × 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
433olej na plátně | 46 × 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
434olej na plátně | 80 × 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
kolážovaný objekt, papír, dřevo, kov | 39 × 24 × 6,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
436olej na plátně | 96 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
437olej na plátně | 55 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
akryl na plátně | 65 × 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
439olej na plátně | 73 × 57 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 48 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 48 000 Kč
akryl na linoleu | 66 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
akryl na plátně | 100 × 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
PRODÁNO ZA: 56 250 Kč
olej na sololitu | 34 × 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
olej na desce | 21 × 27,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
akryl na plátně | 90 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
445kombinovaná technika na plátně | 97 × 139 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
PRODÁNO ZA: 28 000 Kč
olej na plátně | 75 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 31 000 Kč
PRODÁNO ZA: 38 750 Kč
olej na plátně | 20 × 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
448akryl na plátně | 35 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
449akryl na plátně | 100 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 53 000 Kč
olej na plátně | 90 × 135 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
451olej na plátně | 70 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 44 000 Kč
452akryl na plátně | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
vypárávaná jeansovina, akryl | 20 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
olej na plátně | 40 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
455olej na plátně | 40 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
akryl a koláž na plátně | 50,5 × 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
457kombinovaná technika na plátně | 45 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
458akryl na plátně | 148 × 90,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč