litografie | 44,5 × 33,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
olej na plátně | 65 × 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
606olej na plátně | 180 × 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 140 000 Kč