PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 10. června 2018
úterý 5. června - sobota 9. června 2018
litografie | 55,5 × 81 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
024litografie | 56,5 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
043akvarel, pastel a tužka na papíře, oboustranné | 29,5 × 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
akvarel, tuš a tužka na papíře, oboustranné | 50 × 64,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
045akvarel a tuš na papíře | 35 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč
akvarel a křída na papíře, oboustranné | 41 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 31,8 × 23,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
kombinovaná technika na papíře, oboustranné | 69,8 × 49,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
049akvarel a tuš na papíře | 41,8 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč