SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 10. června 2018
úterý 5. června - sobota 9. června 2018
kombinovaná technika na papíře | 44,8 × 62,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 38,2 × 43,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 45 × 62,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
kvaš a tuš na papíře | 23 × 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
kombinovaná technika na papíře | 42,1 × 59,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 200 Kč
kombinovaná technika na papíře | 59,2 × 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 800 Kč
kombinovaná technika na papíře | 59,3 × 42,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
kombinovaná technika na papíře | 59,2 × 41,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 400 Kč
kombinovaná technika na papíře | 62,5 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
kombinovaná technika a koláž na papíře | 58 × 41,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
039frotáž tiskařskou barvou na papíře | 42 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
akvarel, tuš a tužka na papíře | 42 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč
frotáž tiskařskou barvou na papíře | 42 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
kombinovaná technika a koláž na papíře | 46 × 52 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
043akvarel, pastel a tužka na papíře, oboustranné | 29,5 × 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
akvarel, tuš a tužka na papíře, oboustranné | 50 × 64,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
045akvarel a tuš na papíře | 35 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč
akvarel a křída na papíře, oboustranné | 41 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 31,8 × 23,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
kombinovaná technika na papíře, oboustranné | 69,8 × 49,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
049akvarel a tuš na papíře | 41,8 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
tuš na papíře | 19,3 × 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
051frotáž | 62 × 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
052propalovaná koláž na papíře | 40 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 33 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 83,5 × 59,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 36,5 × 51 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
tempera na papíře | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč