Komorní zpěvohra, Orchestr
183

Jan Kotík (1916 - 2002)

Komorní zpěvohra, Orchestr, 1945

suchá jehla | 19,6 x 26,2 cm | sign. J. Kotík 45 | 18/25 | rámováno

Skupina 42, str. 118, GHMP, Praha, 1998; Jan Kotík, str. 31, 297, č. 188, Národní galerie, Praha, 2011

Výstava grafiky Skupiny 42, Středočeská galerie, Praha, 1968; Skupina 42, GVU, Litoměřice, 1989; Jan Kotík, GJŠ, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč

neděle 30. září 2018

úterý 25. září - neděle 30. září 2018